קארין לזרוביץ' זנזורי

קארין

אני והפילאטיס:

בגיל מוקדם מאוד התחלתי לרקוד בלט קלאסי, האהבה שלי לתנועה ולקצב הגוף התגברה כככל שעברו השנים,
בצבא גיליתי את יכולות ההדרכה שלי, שימשתי כמדס״ית בבא״ח גבעתי. במהלך השירות הצבאי המשכתי בלימודי הספורט, בגיל 21 עזבתי את הארץ כשאני מדריכת אירובי ועיצוב הגוף ועברתי לחיות בברצלונה. בשנת 2003 החליטו במקום עבודתי ״הולמס פלייס״ ברצלונה לשלוח אותי לקורס פילאטיס מטעם חברת ״Peak pilates״ האמריקאית כדי שאוכל ללמד את זה במכון, באותה עת לא היה לי מושג מה זה פילאטיס וזאת כי את השיטה כמעט ולא ניתן היה למצוא בברצלונה. את הקורס העבירה אלופת ספרד לשעבר בהתעמלות קרקע. הוקסמתי מאוד מהדיוק, מהקשיחות מהקצב ומההשפעה של פילאטיס על הגוף והנפש. לאט לאט הפסקתי ללמד כל דבר אחר והמשכתי להדריך ללמוד ולנשום פילאטיס על כל צורותיו – פילאטיס מכשירים, מזרן ,שיקומי ועוד. לאחר 5 שנים בברצלונה עברתי להתגורר כשנה בבריסל וללמד בסטודיו לפילאטיס הנחשב לסטודיו לפילאטיס המוביל באירופה ("Yael Pilates"). בכל עת שהתגוררתי באירופה המשכתי בלימודי הפילאטיס עם מיטב המורים בעולם הפילאטיס (אליזבת לארקם, לוליטה סן מיגל, אלי הרדמן ועוד.) עד לקבלת תעודת מדריך פילאטיס בכיר מטעם חברת "Balanced Body" האמריקאית.לאחר 6 שנים באירופה חזרתי לארץ, המשכתי ללמד פילאטיס, ובשנת 2011 הגשמתי חלום ופתחתי ביחד עם שותפתי תם צור את ״פילאטיס סיטי״ , סטודיו לפילאטיס מכשירים.

כיום אני מדריכה המוכרת ע״י ארגון הפילאטיס העולמי הPMA., לאחרונה הוכשרתי במחנה אימונים אינטנסיבי להיות מאסטר טריינר של חברת הפילאטיס הקלאסית האמריקאית Peak Pilates ואני הנציגה היחידה שלהם בארץ, אני ראש בית הספר "פילאטיס סיטי קולג'" ומעבירה הכשרות למדריכים וסדנאות ,כותבת בהנאה וסיפוק את המדור "תוך כדי תנועה" במאקו בריאות וכמובן אמא לשני גוזלים – ליאור וליבי .

בסטודיו, אני וצוות המדריכות, נותנות מענה ללקוחות עם פתולוגיות מגוונות, נשים בהריון, גברים, ספורטאים בני נוער ועוד.
אני הולכת יומיום לעבודה עם חיוך וחוזרת עם תחושת סיפוק שמתגברת עוד יותר כשאני מקבלת פידבקים מלקוחות על כמה הפילאטיס עושה להם טוב ומשפר את איכות חייהם.

 

עיסוקים נוספים:

  • מאסטרית (Master Trainer ) של חברת Peak Pilates העולמית
  • מדריכת פילאטיס בכירה מטעם Balanced Body העולמית
  • מדריכה מוסמכת מטעם PMA ארגון הפילאטיס האמריקאי
  • B.SC במדעי החיים מטעם אוניברסיטת תל אביב (תואר ראשון)
  • MPE במדעי הספורט מטעם מכון וינגייט (תואר שני)
  • הבעלים והמנהלת המקצועית של סטודיו Pilates city

כשיש לי קצת זמן פנוי אני אוהבת לרקוד ולשמוע מוזיקה.

משפט ממני:
גוף בריא מוביל לנפש בריאה ולהפך, אני מאמינה שגוף מאוזן מוביל לאיזון נפשי. מבחינתי הפילאטיס מצליח לגעת ולהשלים את שני הרבדים.

דילוג לתוכן